Cryptocurrency Prices today, Charts And Market Capitalizations |Ty gia Coin logo Cryptocurrency Prices today, Charts And Market Capitalizations |Ty gia Coin logo
Coin Turk 2021-08-25 07:53:17

OKEx REVV Token’ı Listeliyor ve OKEx’e Özel Yarış Arabası NFT’leri Hediye Ediyor

Yapılan son açıklamalara göre, OKEx, spot işlemler piyasasında REVV’in yerel kripto para varlığı olan REVV’in listeleneceğini duyurdu. REVV işlemleri aşağıdaki programa göre listelenecek: REVV para yatırma işlemleri 25 Ağustos saat 06:00’da başladı. REVV/USDT için spot işlem 25 Ağustos saat 12:00‘de başlayacak. REVV para çekme işlemleri 26 Ağustos saat 13:00’te başlayacak. Borsanın açıklamalarına göre OKEx, şu anda sadece Ethereum ağı üzerinden gerçekleştirilen REVV depozitlerini desteklemektedir. REVV, Animoca Brands tarafından piyasaya sürülen ve birden fazla motor spor oyununda kullanılan bir dijital varlıktır. REVV, REVV Racing, F1® Delta Time, MotoGP™ Ignition, ve Formula E: High Voltage dahil olmak üzere REVV Motorsport blok zinciri oyunları için bir hizmet tokenı ve oyun içi para birimidir. Varlık Adı: REVV Kısaltma: REVV Toplam Arz: 3.000.000.000 Dolaşımdaki Arz: 221.478.874 (25 Ağustos, 2021) Minimum Fiyat Değişimi: 0,00001 OKEx’e Özel Yarış Arabası NFT’leri OKEx, aşağıdaki etkinliğe katılan kullanıcılar için şanslı çekilişle 300 özel NFT dağıtıyor: Etkinlik 1: 500 dolar ve üzerinde REVV yatıran kullanıcılar için 100 NFT Etkinlik 2: Yeni kayıt yaptıranlar için 100 NFT Etkinlik 3: OKEx GameFi Klan Üyeleri için 100 NFT Daha fazla ayrıntı için OKEx Twitter hesabını kontrol edebilir ve formu doldurabilirsiniz: https://forms.gle/ZAfNxRNj91VqQQvi6 Konuyla ilgili bir sorunuz varsa OKEx Telegram grubu ile iletişime geçebilirsiniz. Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Read the Disclaimer : All content provided herein our website, hyperlinked sites, associated applications, forums, blogs, social media accounts and other platforms (“Site”) is for your general information only, procured from third party sources. We make no warranties of any kind in relation to our content, including but not limited to accuracy and updatedness. No part of the content that we provide constitutes financial advice, legal advice or any other form of advice meant for your specific reliance for any purpose. Any use or reliance on our content is solely at your own risk and discretion. You should conduct your own research, review, analyse and verify our content before relying on them. Trading is a highly risky activity that can lead to major losses, please therefore consult your financial advisor before making any decision. No content on our Site is meant to be a solicitation or offer.