Cryptocurrency Prices today, Charts And Market Capitalizations |Ty gia Coin logo Cryptocurrency Prices today, Charts And Market Capitalizations |Ty gia Coin logo
Coin Turk 2023-04-22 14:38:13

Sürpriz Liste! Bu Altcoin Hem Bitcoin’i Hem Dogecoin, Loopring ve Ethereum’u Geçti!

Hacim bakımından Hindistan'ın en büyük kripto para borsalarından birisi olan CoinSwitch, hafta boyunca platformunda en çok işlem gören kripto paraların listesini paylaştı. Listedeki bir detay birçok kripto para yatırımcısını şaşırttı. İşte o liste. Hintli Kripto Para Yatırımcılarının Favorisi: Shiba Inu Hacim bakımından Hindistan'ın en büyük kripto para borsalarından birisi olan CoinSwitch, 15 Nisan'ı 20 Nisan'a bağlayan hafta boyunca platformunda en çok işlem gören kripto paraların listesini paylaştı. Listede popüler köpek temalı altcoin Shiba Inu'nun (SHIB) başta Bitcoin (BTC) olmak üzere, en büyük rakibi Dogecoin'i (DOGE), Loopring'i (LRC) ve Ethereum'u (ETH) geçerek ardından bıraktığı görülüyor. SHIB'in özellikle BTC'yi geçerek ilk sıraya oturması dikkat çekerken, listenin geri kalanında sırasıyla DOGE, LRC ve ETH'nin yer aldığı görülüyor. Hindistan merkezli bir başta büyük kripto para borsası olan WazirX, 2022 yılına ilişkin yayımladığı raporunda, platformunda en çok işlem gören kripto paranın SHIB olduğunu belirterek Hintli kripto para yatırımcıların popüler altcoin'e olan ilgisine dikkat çekmişti. CoinSwitch'in son verileri de bu ilginin sürdüğünü gösteriyor. WazirX'in yıl sonu raporuna göre, platformda ilk kez kripto para satın alanların yüzde 27'si tercihlerini Shiba Inu'dan yana kullandılar ve platform üzerinde gerçekleştirilen SHIB ticaretinin yüzde 50'si 26 ila 40 yaş arasındaki erkek kullanıcılar sorumluydu. WazirX ayrıca, yılın başında yaptığı borsa rezervi açıklamasında, rezervindeki en büyük varlık olarak Shiba Inu'yu göstermişti. SHIB Fiyatında Gözler O Seviyede Kripto veri platformu CoinMarketCap'in verilerine göre SHIB, bu yazının hazırlandığı sırada gün içinde kaydettiği yüzde 3,11 düşüşle 0,0000102 dolardan el değiştiriyor. Fiyatın bu kilit seviyenin altına düşmesi SHIB'in fiyatına fazladan bir sıfır ekleme riskine neden olabileceğinin tüm gözler 0,000010 dolar desteğine çevrilmiş durumda. En olumsuz senaryoda altcoin'in fiyatının 0,0000096 dolar seviyesine yakın son dip seviyesini yeniden test etmesi beklenebilir. En olumlu senaryoda, fiyatta görülecek bir toparlanma ile Shiba Inu fiyatı 0,0000106 dolar seviyesine yükselebilir.

Read the Disclaimer : All content provided herein our website, hyperlinked sites, associated applications, forums, blogs, social media accounts and other platforms (“Site”) is for your general information only, procured from third party sources. We make no warranties of any kind in relation to our content, including but not limited to accuracy and updatedness. No part of the content that we provide constitutes financial advice, legal advice or any other form of advice meant for your specific reliance for any purpose. Any use or reliance on our content is solely at your own risk and discretion. You should conduct your own research, review, analyse and verify our content before relying on them. Trading is a highly risky activity that can lead to major losses, please therefore consult your financial advisor before making any decision. No content on our Site is meant to be a solicitation or offer.